Darmowa dostawa od 40,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowości świece zapachowe woski zapachowe

( ilość produktów: 500 )

Najnowsze kolekcje świec zapachowych i wosków zapachowych marek premium. Nowe marki w Polsce znajdziesz tylko w Candle World. Oferujemy świece niszowych marek świec, niedostępnych nigdzie indziej.

Nowe świece zapachowe Candle-lite Company

Mamy w ofercie najnowsze kolekcje świec zapachowych Candle-lite Company, w tym limitowane zapachy jesienne, świąteczne i zimowe. Jeśli szukasz aktualnych zapachów na liście od Candle-lite, to u nas znajdziesz ich szeroki wybór w atrakcyjnej cenie!

Nowe świeczki zapachowe Yankee Candle i Woodwick

W ofercie naszego sklepu mamy wszystkie dostępne w Polsce świece zapachowe Yankee Candle i Woodwick. Nowe kolekcje na Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, jesień czy Halloween - to wszystko możesz znaleźć w sklepie online.

Najnowsze zapachy świec w szkle Colonial Candle

Jakie są najbardziej poszukiwane świece zapachowe od Colonial Candle? Oczywiście nowe zapachy z kolekcji klasycznej, z serii z wieloma knotami oraz w świecach sojowych w szkle i nie tylko. Wszystkie nowości znajdziesz oczywiście w Candle World.

Nowe świece Woodbridge Candle

Wszystkie najnowsze świeczki marki Woodbridge Candle znajdziesz w atrakcyjnych cenach w największym sklepie ze świecami i zapachami do domu. Posiadamy szeroki wybór kolekcji świec w szkle Woodbridge - nie musisz szukać nigdzie indziej! 

Marka
Typ produktu
Nazwa zapachu
Kolor
Nuty zapachowe
Najlepsze dla
Czas palenia
Czas uwalniania zapachu
Cena
-